ارزش هر سکه چقدر است؟

برای دریافت سکه روش های متعددی وجود دارد که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد اما قبل از آن لازم هست بدانیم این سکه ها به چه درد می خورند؟

شما در فرآیند خرید از کتابستان می توانید از سکه های خودتون برای دریافت تخفیف استفاده کنید و بخشی از هزینه سفارش خودتون رو با سکه پرداخت کنید. در حال تاریخ نگارش این مقاله ارزش هر سکه در باشگاه مشتریان کتابستان 200 تومان است.

سطح های کاربران در باشگاه مشتریان و دریافت جایزه

در ابتدای عضویت شما در کتابستان، شما در سطح 1 باشگاه مشتریان کتابستان قرار دارید. با ادامه فعالیت در کتابستان و کسب سکه ها میتونید به سطح های بالاتر دست پیدا کنید.

با دستیابی به هر سطح شما از کتابستان جایزه دریافت می کنید. (این جدای از تخفیفی هست که با خرج سکه ها می تونید کسب کنبد و خرج سکه ها برای دریافت تخفیف در فرایند رسیدن شما به سطح بعدی محاسبه نمی شود و امتیاز شما با وجود خرج سکه حفظ خواهد شد!)

روش های دریافت سکه در باشگاه مشتریان

در ادامه روش های دریافت سکه در باشگاه مشتریان کتابستان را با هم مرور می کنیم

حساب کاربری

با تکمیل ثبت نام خود در کتابستان، 10 سکه دریافت خواهید کرد و هر ورود روزانه به حساب کاربری خود در کتابستان 1 سکه دریافت می کنید.

خرید کتاب

با اولین سفارش خود در کتابستان 20 سکه دریافت خواهید کرد و به ازای هر 10,000 تومان خرید نیز 1 سکه دریافت می کنید.

ارسال دیدگاه

3 سکه برای هر دیدگاهی که زیر محصولات ارسال می‌کنید، دریافت خواهید کرد. و همینطور برای هر دیدگاهی که زیر مطالب “مجله کتابستان” نیز ارسال کنید 2 سکه دریافت می کنید.

توجه: سکه های مرتبط با دیدگاه ها، بعد از تایید دیدگاه شما و انتشار آن در سایت به حساب باشگاه مشتریان شما منظور خواهد شد.

توجه کنید باید نظرات ارسالی مرتبط با محصول باشد و برای راهنمایی کاربران دیگر مفید بوده و نیز از جملات کامل و صحیح استفاده شود.

ارسال بریده کتاب

4 سکه برای ارسال بریده کتاب، در زیر هر کتاب بخشی به نام بریده کتاب وجود دارد که شما امکان ارسال بریده کتاب را از طریق فرم مربوطه دارید.

توجه: سکه های مرتبط با بریده کتاب، بعد از بررسی و تایید متن ارسالی شما و انتشار آن در سایت به حساب باشگاه مشتریان شما منظور خواهد شد.

توجه کنید باید متن ارسالی دقیقا از متن کتاب مربوطه باشد.

سوالات متداول

سکه چیست و چطور می توانم سکه کسب کنم؟

کتابستان برای تقدیر از مشتریان وفادار خود، باشگاه مشتریان کتابستان را راه اندازی کرده است. در باشگاه مشتریان کتابستان، برای خرید های شما و نیز فعالیت های شما در فروشگاه اینترنتی کتابستان پاداش در نظر گرفته می شود. نام این پاداش ها در باشگاه ، سکه می باشد.

برای دریافت سکه روش های متعددی وجود دارد، برای دریافت اطلاعات کامل، اینجا کلیک کنید و صفحه معرفی باشگاه مشتریان را مشاهده نمایید.

ارزش هر سکه در باشگاه مشتریان چقدر است؟

در حال حاضر ارزش هر سکه در باشگاه مشتریان کتابستان 200 تومان است و این عدد ممکن است در هر زمانی تغییر کند.

آیا سکه ها منقضی می شوند؟

بله، از اواخر آبان ماه 1402 به بعد، سکه های دریافتی شامل تاریخ انقضا می شوند و برای استفاده از سکه ها از تاریخ دریافت 90 روز فرصت دارید.

چرا با اینکه از کتابستان خرید کردم اما هنوز سکه ای دریافت نکردم؟"

سکه های پاداش خرید شما بعد از قرار گرفتن سفارش در وضعیت " تکمیل شده " و بعد از ارسال مرسوله در حساب شما در باشگاه مشتریان درج خواهد شد.

چرا با اینکه دیدگاه خود را زیر کتاب ها ارسال کردم، سکه ای دریافت نکرده ام؟

سکه های پاداش برای درج دیدگاه بعد از تایید دیدگاه و انتشار آن در کتابستان، به حساب شما در باشگاه مشتریان کتابستان واریز می شود.

چرا نظر ارسالی من تایید نشده است و سکه ای دریافت نکردم؟

تایید نظرات گاهی تا 24 ساعت زمان می برد و همینطور باید توجه کنید که نظراتی مورد تایید قرار می گیرند که شرایط زیر را داشته باشند:

  • دیدگاه ارسال باید مرتبط با محصول باشد.
  • دیدگاه ارسالی باید دارای مفهوم بوده و جمله ی کامل باشد.
  • دیدگاه ارسالی نباید حاوی کلمات و یا مفاهیم توهین آمیز باشد.
  • دیدگاه ارسالی باید در جهت راهنمای بازدید کنندگان در مورد کتاب مربوطه مفید باشد.
چطور می توانم دوستانم را به کتابستان دعوت کنم و سکه دریافت کنم؟

یکی از روش های کسب سکه در باشگاه مشتریان کتابستان، معرفی فروشگاه اینترنتی کتابستان به دوستانتان می باشد.

برای اینکار لازم است بعد از ورود به حساب کاربری خود، وارد صفحه “ دعوت از دوستان ” شوید و لینک یکتای خود را برای دعوت از دوستانتان با ابزار مربوطه ایجاد کنید و سپس این لینک را جهت معرفی کتابستان برای دوستانتان ارسال کنید.

بلافاصله بعد از ثبت نام دوستتان از طریق لینک شما، دوستتان و شما هر دو 10 سکه جایزه دریافت می کنید و بعد از تکمیل اولین خرید دوستتان بار دیگر هر دوی شما هر کدام 20 سکه دریافت خواهید کرد.

چرا با اینکه وارد حساب کاربری خود در کتابستان شدم، سکه ای دریافت نکردم؟

در هر روز شما یکبار برای ورود به حساب کاربری سکه دریافت می کنید و با تکرار ورود در همان روز سکه جدیدی دریافت نخواهید کرد.

چطور می توانم از سکه های خودم برای دریافت تخفیف استفاده کنم؟

در هنگام ثبت سفارش در کتابستان، سیستم موجودی سکه شما و نیز ارزش ریالی آن را اعلام می کند و در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی گزینه " خرج سکه ها" از سکه هایتان برای دریافت تخفیف استفاده کنید. مشاهده جزئیات بیشتر و آموزش استفاده از سکه ها

منظور از سطح در باشگاه مشتریان چیست؟

در ابتدای عضویت شما در کتابستان، شما در سطح 1 باشگاه مشتریان کتابستان قرار دارید. با ادامه فعالیت در کتابستان و کسب سکه ها میتونید به سطح های بالاتر دست پیدا کنید. با دستیابی به هر سطح شما از کتابستان جایزه دریافت می کنید.

برای مشاهده سطح ها و جوایز آن اینجا کلیک کنید.

آیا اگر سکه های خود را برای دریافت تخفیف خرج کنم ، باز هم می توانم به سطح بعدی صعود کنم؟

بله، خرج سکه ها برای دریافت تخفیف در فرایند رسیدن شما به سطح بعدی محاسبه نمی شود و امتیاز شما با وجود خرج سکه حفظ خواهد شد!