امید کوره چی

امید کوره چی متولد سال 1361 در تهران،متأهل،دارای یک فرزند و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشتۀ علوم قرآن و حدیث؛نویسنده و شاعر ایرانی است که جز دست به قلم بودن چه در عرصۀ داستان و شعر و چه در حوزۀ پژوهشگری و مقاله نویسی و نگاشتن نقدهای ادبی و تدریس، فعالیت های دیگری هم دارد از جمله تصدی مناصب مختلفی در چند مجموعۀ ورزشی و فرهنگی و نیز فعالیت های حرفه ای ورزشی از کسب دان5 کیک بوکس از فدراسیون ورزش های رزمی گرفته تا مربیگری ورزش های رزمی در سطح درجه یک.

او هم چنین چندین اثر در زمینه های شعر و نمایشنامه و پژوهش منتشر کرده است که مقام ها و جوایز مختلفی را کسب کرده اند و شایستۀ تقدیر شده اند و یک نشان هنری هم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است.

اما در بین همۀ فعالیت های کوره چی، چیزی که او را در این سال ها برای اهالی کتاب خصوصاً رمان خوان ها به عنوان یک نویسندۀ خاص و جنجالی مطرح کرده است،نویسندگی رمان در ژانرهای رئال و فانتزی است و اوج مواجهۀ او و مخاطب در رمان «هفت جن» اتفاق افتاد که علاوه بر فروش خوب،مخاطبان را با فضایی بکر و کمتر پرداخته شده و سرشار از هیجان و دلهره آشنا کرد.این رمان بارها تجدید چاپ شده است و مخاطبان پر و پا قرصی در رده های سنی مختلف پیدا کرده که با جدیت و اشتیاق فراوانی پیگیر آثار بعدی او در این فضا هستند.
یکی دیگر از آثار جسورانه و محکم او، رمان «عشق در برابر عشق» است که بسیار خوش خوان و با درگیری های گیرا نگاشته شده است.
از ویژگی های پُر رنگ آثار کوره چی،ارجاعات برون متنی و مستند است که قلم او را با استفاده از ظرفیت پشتوانه های تاریخی،غنای مطلوبی بخشیده است.
امید کوره چی با توجه به ویژگی های متنی و گیرایی قلمش،از آن دسته نویسندگانی است که توانسته به عنوان یک صدای متفاوت و متمایز در فضای رمان شنیده شود و مخاطبان زیادی را به دنبال خود بکشاند.

کتاب‌های این نویسنده را در کتابستان ببینید!

مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 12 24 36
انتشارات
  • آلاچیق
  • کتابستان معرفت
  نویسنده
   • امید کوره چیامید کوره چی
   وضعیت
    • دارای تخفیف
    • موجود در انبار

    مجموعه 5 جلدی رمان هفت جن

    492,000 تومان

    کاثیا – کا 30 یا

    144,000 تومان

    اپرای مردگان

    25,650 تومان

    عشق در برابر عشق

    58,500 تومان

    صخور

    100,000 تومان

    هَبذُوَل

    85,500 تومان

    لو 30 یا

    120,000 تومان

    هفت جن

    85,000 تومان